Technodrewno Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi sklep

 

O projekcie I
 

Technodrewno Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Opracowanie projektu wzorniczego dla nowych wyrobów produkowanych z drewna w firmie Technodrewno,

Przedmiotem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa i dywersyfikacja działalności dzięki opracowaniu przy współpracy z projektantami nowego projektu wzorniczego wyrobów drewnianych, zabawek wspierających rozwój integracji sensorycznej dzieci i wdrożeniu ich do produkcji i oferty firmy.

Wartość projektu: 1 499 000,00 PLN  

Dofinansowanie projektu z UE: 874 550,00 PLN

O projekcie II
 

Technodrewno Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Opracowanie projektu wzorniczego dla wielofunkcyjnego wózka zakupowego produkowanego z drewna.

Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa i dywersyfikacja działalności dzięki opracowaniu, przy współpracy z projektantami, nowego projektu wzorniczego wyrobu drewnianego, wielofunkcyjnego wózka zakupowego, pomagającego osobom o niepełnej sprawności ruchowej w transporcie rzeczy codziennego użytku i poruszaniu się.

Wartość projektu: 1 425 500,00 PLN  

Dofinansowanie projektu z UE: 822 675,00 PLN